JESIENNY KURS W SZKOLE PŁYWANIA SŁOWIANKI. START JUŻ 15 WRZEŒNIA *Zapraszamy! !!!
WOLNE TORY
WOLNE TORY
AKTUALNOŚCI
 

Kontakt

Kompleks basenowy

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne "Słowianka" Sp. z o.o.
ul. Słowiańska 14
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel/fax: +48 95 733 85 00/ 95 733 85 02
e-mail:
sekretariat@slowianka.pl


Dojazd do SŁOWIANKI

Wpisz swój adres...
 

Miasto: Ulica:

     Pokaż rozpiskę

 

 
Centrum sportowo-rehabilitacyjne


Dział Nr telefonu E-mail
 Sekretariat  095 733 85 00  sekretariat@slowianka.pl 
 Fax 095 733 85 02  
 Prezes Zarządu 095 733 85 00 sekretariat@slowianka.pl 
 Dyrektor ds. Technicznych i Sportowcyh  095 733 85 00  ssekretariat@slowianka.pl
 Dyrektor Finansowy Główny Księgowy  095 733 85 13 ksiegowosc@slowianka.pl
 Zastępca Dyrektora Finansowego  095 733 85 07  
 Księgowość  095 733 85 10  kasa@slowianka.pl
 Księgowość  095 733 85 14  
 Dyrektor Administracji i Kadr  095 733 85 12  administracja@slowianka.pl
 Kierownik Zespołu Marketingu  095 733 85 08  marketing2@slowianka.pl
 Marketing  095 733 85 09  
Marketing 095 733 85 48  
 Kierownik Zespołu Obsługi Obiektów  095 733 85 23  sprzatanie@slowianka.pl
 Informatyk  095 733 85 16  technicy@slowianka.pl
 Ratownicy Basen Sportowy  095 733 85 11  
 Ratownicy Basen Rekreacyjny  095 733 85 18  
 Kasy  095 733 85 20  
 Solarium  095 733 85 26  
 Sauny  095 733 85 27  
 Gabinet Masażu  095 733 85 32  
Schumann 3D Plate  095 733 85 28  
 Gabinet Masażu  095 733 85 28  
 Dyspozytornia SUW
Technicy Basenowi
 095 733 85 30 technicy@slowianka.pl 
Zastępca Dyrektora ds. Technicznych i Sportowych  095 733 85 31  technolog@slowianka.pl
 Nautilus Recepcja  095 733 85 34  recepcja.xforce@wp.pl
 Nautilus fax  095 733 85 35  
Capri  Medical Day Spa 095 733 85 38 kontakt@caprispa.pl
 Sklep Sportowy  095 733 85 36  
Służby Sprzątające 095 733 85 24  
Kiosk - Szatnia 095 377 85 40  


Kompleks Lodowiska

 
Dział Nr telefonu E-mail
Biuro Kręgielni 095 733 85 43  
Recepcja Kręgielni 095 733 85 44  
Bar w Kręgielni 095 733 85 45  
Bar w Antresoli 095 733 85 46  
Kasa Lodowiska 095 733 85 50 sekretariat@slowianka.pl
Kierownik Lodowiska 095 733 85 51 sekretariat@slowianka.pl
Technicy Lodowiska 095 733 85 54 technicy@slowianka.pl

All rights reserved // studioPLANET.pl // 2014
AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI